10 атлетів шосткинского спортклубу «Energy» вибороли право виступити на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Сьогодні, 16 березня, пройшов Чемпіонат Сумської області з пауерліфтингу.

В цих змагання взяли участь представники спортивного клубу «Energy», який входить до Федерації пауерліфтингу Шостки (голова федерації Микола Трофимець).

Наші спортсмени вибороли 10 медалей. «Золото» у різних вагових категоріях в активі Марка Долженка, Наталії Ахременко, Мухамеда Хатамова, Тимофія Плющіка, Андрія Козловського, Миколи Новика, Артема Маменка, Едуарда Головача. Срібні медалі на Чемпіонаті області здобули Єгор Заріло та Максим Ільченко.

Всі 10 шосткинських спортсменів, які стали призерами змагань, отримали право виступили на Чемпіонаті України.