Біля 20 призових місць вибороли шосткинські легкоатлети в обласному чемпіонаті

26-27 грудня 2023 року в Сумах відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів, дорослих та юнаків. У змаганнях взяли участь 322 учасника з Сумської, Харківської та Донецької областей. Шостку на змаганнях представляли спортсмени КДЮСШ “Барса”. Переможцями та призерами змагань стали: -у категорії дівчата U18 Марія Гаєвська – ІІ місце біг 50 м , стрибок у довжину з розбігу, ІІІ місце – біг 200 м; Вікторія Парасочка – ІІІ місце біг 400м. -у категорії дівчата U16 Дарія Гмирко – ІІІ місце біг 50 м. -у категорії дівчата U14 Валерія Казмірук – ІІ місце біг 50 м, 400 м, Марія Терех – ІІ місце стрибки у довжину, ІІІ місце – біг 200 м, Сніжана Бражнікова – І місце штовхання ядра (3кг), ІІІ місце біг 400 м. -у категорії юнаки U14 Єгор Пирогов – І місце стрибки у довжину, ІІ місце – біг 200 м, треті місця – біг 50 м, штовхання ядра. Артем Великоконь – ІІІ місце стрибки у довжину, Артем Дабика – І місце біг 400 м, Назарій Опаєць – ІІ місце біг 800 м. -у категорії жінки Інна Терех в штовханні ядра (4 кг) посіла І місце. В естафеті 4 х 200 м Марія Гаєвська, Вікторія Парасочка, Валерія Казмірук, Марія Терех посіли ІІІ місце. Близькі до пʼєдесталу були та посіли 4 місце – Даніл Ільєнко в штовханні ядра (4 кг) , біг 50 м, Валерія Казмірук та Владислав Кудрявцев в стрибках у довжину з розбігу. Сергій Бондаренко, Даніл Ільєнко, Артем Дабика, Єгор Пирогов зайняли 4 місце в естафеті 4 х 200 м. Тренери – Інна та Олександр Терех.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.