ФК «Тростянець» не зміг здолати столичний «Локомотив»

27 квітня відбулися матчі 26-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі.

ФК «Тростянець» на своєму полі приймав столичний «Локомотив». Перед матчем господарі посідали 12-е місце з 17 очками у 21 матчі, а кияни — 10-е місце з 23 очками. Зустріч завершилася нічиєю 1:1, яка проте не покращила турнірне становище обох команд.

Рахунок відкрили гості на 31-й хвилині — Тимур Титаренко реалізував пенальті. На 56-й хвилині «Тростянець» зрівняв рахунок: Юрій Гезело головою забив після кутового.

Надалі обидві команди мали шанси на перемогу, але більше голів забити не змогли.

Таким чином, «Тростянець» не зміг здобути перемогу вже у дев’ятому матчі поспіль.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook