ХК «Шостка» відзначився перемогою у Ромнах

Сьогодні, 20 січня, хокейний клуб «Шостка» в черговому турі Чемпіонату Сумської області грав на виїзді з ХК «Ромни». Про це повідомляється на офіційній Фейсбук-сторінці нашої команди.

Після другого періоду ХК «Шостка» був попереду 3:0. Але в третьому періоді роменчани забили три голи, у свою чергу шосткинці теж тричі відмітились в воротах суперника.

Остаточний рахунок матчу 3:6 на користь ХК «Шостка». В нашій команді хет-триком відзначився Ростислав Яковенко, по одній шайбі закинули Данила Якибюк, Дмитро Сисоєв та Юрій Дудка.

Нагадаємо, шосткинська команда виступає у підгрупі Північного регіону, де також грають ХК «Конотоп», ХК «Ромни» та ХК «Тиск-16» (Кролевецька громада).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.