Легкоатлети з Сумщини з медалями чемпіонату України

З 26 по 28 січня у Києвв відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат (2007 року народження та молодших).

У змаганнях взяли участь понад 600 атлетів з 23 областей України та міста Київ, у тому числі і спортсмени Сумської області.

У спортивній ходьбі чемпіонкою на дистанції 3000 м стала наш Дарина Ющенко. На дистанції 5000 м серед юнаків Сергій Лазоренко виборов бронзову нагороду. У бігу на 60 та 200 м «бронзовим» призером серед юнаків став Ростислав Дегтярьов. На дистанції 800 м бронзову медаль виборола Наталія Тищенко, повідомили в управлінні молоді та спорту Сумської ОДА.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook