«МХП Поруч»: з турботою про військових та ветеранів | Новини Сум

«МХП-Урожайна країна» успішно впроваджує програму підтримки військових та ветеранів «МХП Поруч», надаючи фінансову, юридичну та психологічну допомогу

МХП продовжує підтримувати захисників, ветеранів та їхні родини як під час служби, так і після повернення з фронту. Компанія одна з перших в Україні почала впроваджувати «МХП Поруч» – програму індивідуального супроводу та комплексної підтримки військових, ветеранів, їхніх родин та тих, хто чекає близьких з війни. «МХП-Урожайна країна», що входить до складу МХП та працює в Сумській області, також успішно реалізує програму. Систематично надається необхідна допомога колегам, які приєдналися до лав ЗСУ. Окрема увага приділяється ветеранам, аби вони швидше повернулися до цивільного життя.

«Ми як бізнес, розуміємо важливість підтримки військових та ветеранів. Після повернення захисників на підприємство, до своєї родини та в громади, наше завдання – бути поруч та надати необхідну допомогу. Зробити все можливе, щоб вони знайшли себе в цивільному житті та відчували нашу увагу й турботу», – наголошує директор ТОВ «МХП-Урожайна країна» Андрій Рибалко. 

Програма «МХП Поруч» спрямована на працівників МХП, орендодавців та жителів громад, де наявні виробничі потужності компанії. Реалізуючи програму, створили Центр взаємодії з військовими та ветеранами, залучили крос-функціональну команду з понад 30 спеціалістів та виділили 100 млн грн бюджету на 2024 рік. Рушійна сила – координатори Центру. На Сумщині опікується військовими та ветеранами координаторка – Вероніка Пащенко. Вона щодня надає індивідуальний супровід та комплексну підтримку захисникам та їхнім родинам. Взаємодіє з ними з перших днів мобілізації. Спілкується з військовими, аналізує їх потреби під час служби. По можливості закриваються запити, які надходять від підрозділів та військових частин, у яких проходять службу працівники. Для військових, ветеранів та їх родин працює безкоштовна гаряча лінія, що доступна 24/7.

«Наш головний обов’язок – забезпечити гідні умови для українських воїнів під час служби та особливо після їх повернення. Важливо, що за працівником зберігається робоче місце та заробітна плата. З початком повномасштабного вторгнення мобілізовані колеги отримали понад 1 млрд грн заробітної плати. Більш як 42 млн грн надали на лікування, реабілітацію та матеріальну підтримку пораненим та сім’ям загиблих працівників, – розповідає про досвід впровадження програми «‎МХП Поруч» Вероніка Пащенко, координаторка Центру із взаємодії з військовими та ветеранами, що працює в Сумській області, – Загалом в МХП з початком повномасштабного вторгнення понад 2900 працівників змінили свій звичний одяг на військову форму, покинувши офіси, виробництво й поля. Щодня вони захищають нас від ворога, аби ми могли жити, працювати, виховувати дітей. На «МХП-Урожайна країна» маємо 18 колег, що нині на фронті. З ними постійно проводиться відповідна робота, надається матеріальна допомога. Пріоритет компанії – підтримка ветеранів у поверненні до цивільного життя. Після демобілізації, допомагаємо ветеранам з лікуванням, реабілітацією та адаптацією до цивільного життя. За необхідності передбачено створення нового робочого місця або посади. На сьогодні понад 280 ветеранів підприємств компанії МХП, серед яких 2 з «МХП-Урожайна країна», вже отримали підтримку і повернулися до роботи».

Джерело

Новости Сумы