«Рятувальник» програв лідеру Екстра-ліги

23 березня «Рятувальник» з Ромен зіграв у Сумах з лідером чемпіонату з футзалу — «Ураганом» з Івано-Франківська.

Цього року команди вже двічі зустрічалися, і «Ураган» двічі переміг з рахунками 10:0 та 7:2. У цій грі «Ураган» знову здобув перемогу, але «Рятувальник» показав кращу гру, ніж у попередніх зустрічах.

На 2-й хвилині «Рятувальник» відкрив рахунок завдяки голу Антона Кончакова. У першому таймі «Ураган» зрівняв рахунок — відзначився Ігор Корсун (12-та хвилина). У другому таймі Корсун знову забив, вивівши «Ураган» уперед (23). Андрій Ткачук подвоїв перевагу гостей (24), а Петро Шотурма за 10 хвилин до кінця матчу довів рахунок до крупного (34).

Лише на останній хвилині «Рятувальник» забив другий гол — Валерій Гайван реалізував дабл-пенальті.

Підсумковий рахунок — 2:4.

«Рятувальник» з 5 очками в 24 матчах залишається на останньому місці в турнірній таблиці.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook