Роменський «Рятувальник» пробився до чвертьфіналу Кубку України з футзалу

25 лютого відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубку України з футзалу, де роменський «Рятувальник» здобув драматичну перемогу над київською «Десною» та вийшов до наступного етапу змагань.

Перша зустріч команд у Києві завершилася перемогою роменців з рахунком 1:2.

У матчі-відповіді «Десна» відкрила рахунок на 5-й хвилині, але роменський «Рятувальник» не здався і зумів зрівняти рахунок завдяки голу Дмитра Баранника на 10-й хвилині.

Кияни знову вийшли вперед на 19-й хвилині, проте «Рятувальник» знову зрівняв рахунок на початку другої половини гри завдяки голу Владислава Курила.

На 25-й хвилині «Десна» вкотре за матч вийшла вперед, але роменці не здавалися. На 32-й хвилині Віталій Поплєвічев знову зрівняв рахунок, а за хвилину до кінця матчу Олег Виставной забив переможний гол у порожні ворота, адже «Десна» грала у п’ять польових гравців.

Таким чином, «Рятувальник» здобув важку перемогу з рахунком 4:3 і пробився до чвертьфіналу Кубку України з футзалу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook