Шосткинські спортсмени виступили на Чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті: результати земляків

З 3 по 7 квітня у м. Гімарайш (Португалія) тривав Чемпіонат Європи-2024 зі стрибків на батуті, в якому взяли участь 29 країн Європи. У складі національної збірної команди України зі стрибків на батуті одну з дисциплін цього виду спорту – стрибки на акробатичній доріжці, представляли вихованці шосткинської КДЮСШ «Барса ».

Чоловіча команда зі стрибків на акробатичній доріжці, до складу якої ввійшов Євгеній Тарасенко, посіла V місце у командних змаганнях ЧЄ.

Наша жіноча команда посіла VII місце ЧЄ, де до складу увійшли дві вихованки шосткинської спортшколи – Діана Денисова та Софія Бучинська.

Юніорська збірна команда України також мала представницю із Шостки – Тетяну Плавко (V місце в командному заліку ЧЄ серед юніорок).

Олександр Овсюк показав кращий результат в особистому заліку фінальних змагань – VI місце.

“Дуже приємно, що майже у всіх здійснилась дитяча мрія – побувати на узбережжі Атлантичного океану й відчути його потужність”, – додають у КДЮСШ “Барса”.

Підготували спортсменів до змагань тренери Лілія Трофименко, Михайло Трофименко, Наталія Мельник, Руслан Романченко та Лідія Матвієнко.