Спортсменка із Шостки стала чемпіонкою України зі стрибків на акробатичній доріжці

На минулому тижні у Києві пройшли Чемпіонат України серед жінок та чоловіків і Всеукраїнські змагання серед вікових груп «Меморіал Костянтина Венгеля» зі стрибків на акробатичній доріжці. У змаганнях взяли участь 140 спортсменів з 10 областей України, у їх числі вихованці шосткинської КДЮСШ “Барса”.

У загальнокомандному заліку серед областей команда Сумської області посіла третє місце в загальному рейтингу, друга наша команда стала пʼятою, повідомляють у КДЮСШ “Барса”.

У жіночих командних змаганнях вихованки шосткинської «Барси» Ірина Бузирьова, Діана Денисова, Софія Бучинська, Вікторія Фащук стали срібними призерками чемпіонату.

Друга команда дівчат: Дарʼя Нагорянська, Тетяна Плавко, Ксенія Корж, Марина Гудовська після фінальних командних змагань стали пʼятими.

Олександр Овсюк, Євгеній Тарасенко, Михайло Ковбаса та Тимур Старжинський також показали пʼятий результат в командних змаганнях серед чоловіків.

Чемпіонкою України серед жінок 2024 року стала вихованка КДЮСШ «Барса» – Діана Денисова, а бронза у Софії Бучинської. Дівчата та Олександр Овсюк, Євгеній Тарасенко свізьмуть участь у Чемпіонаті Європи, який пройде у квітні у Португалії.

За результатами Всеукраїнських змагань І місце посів Кирило Дюндік, ІІ місце – Владислав Риков, ІІІ місце – Марія Вовна.

Підготували шосткинських спортсменів до змагань тренери Лілія Трофименко, Михайло Трофименко, Наталія Мельник, Руслан Романченко та Лідія Матвієнко.