Сумська «Вікторія» зіграла внічию з одним із лідерів Першої ліги

29 вересня в рамках 8-го туру Першої ліги України сумська «Вікторія» зіграла в гостях проти київської команди «ЮКСА».

Київська «ЮКСА», яка дебютувала в Першій лізі цього сезону, демонструвала стабільну гру і до матчу з «Вікторією» займала друге місце в турнірній таблиці. Сумчани ж, маючи в активі 10 очок після шести турів, прагнули покращити своє турнірне становище.

Матч розпочався впевнено для господарів поля. Вже на 2-й хвилині Владислав Юзефович вивів киян уперед. Однак, сумчани швидко відновили паритет. На 9-й хвилині Руслан Паламар реалізував пенальті, призначений за фол на ньому ж.

До кінця матчу команди мали кілька гострих моментів, але рахунок більше не змінився. Нічия 1:1 стала справедливим результатом зустрічі двох амбітних команд.

Завдяки цьому результату «Вікторія» набрала 11 очок і піднялася на третє місце в турнірній таблиці групи Б. Лідерами залишаються «Полтава» (20 очок) та «ЮКСА» (17 очок).

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram