Сумські баскетболісти двічі виграли у Києві

13-14 січня БК “СумДУ” відіграв матчі 7-го туру чемпіонату України з баскетболу чоловічій вищій лізі.

Наша команда грала у столиці, суперниками стали команди БК “Хмельницький” та київська “Push Team-ДТЕУ”.

Наші хлопці здобув дві перемоги з різницею у 10 очок:

над “Хмельницьким” із рахунком 78:68. Сумська команда всю гру контролювала хід подій, в третій чверті вела +30, але в кінці сумська команда дозволила супернику скоротити своє відставання. Найрезультативнішим в матчі став Іван Філоненко з 16 очками.

над киянами 69:59. Перша чверть залишилась за командою з Сум, але далі кияни переходили ініціативу і були попереду до останньої чверті. А там “СумДУ” не залишив шансів супернику, вигравши десятихвилинку 25:10, а з нею і матч. Найрезультативнішим в матчі з 19 очками знову став Іван Філоненко.

Після цих матчів БК “СумДУ” піднявся на третю сходинку турнірної таблиці (12 перемог і 5 поразок). Попереду ще 16 ігор у регулярному чемпіонаті. Краща вісімка розіграє медалі в плей-оф.

Фото ФБУ: із мячем Іван Філоненко Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook