Сумські легкоатлети відзначилися на чемпіонаті України з легкої атлетики

З 2 по 4 лютого у Києві проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. У змаганнях взяли участь 410 атлетів із 23-х регіонів, у тому числі 22 спортсмени з Сумщини.

Наші легкоатлети не залишилися без медалей.

В естафеті 4х400 м сумська четвірка у складі Євгена Швеця, Андрія Нечипоренка, Ярослава Демченка та Олександра Погорілка здобула «золото». Діана Гончаренко у бігу на дистанції 60 м виборола «золото». У фіналі бігу на 400 метрів Олександр Погорілко виборов «золото», а Ярослав Демченко «бронзу».

У секторі штовхання ядра Ігор Мусієнко показав другий результат. У спортивній ходьбі на дистанції 10 000 метрів Микола Рущак був третім. Серед чоловіків у бігові на 200 метрів сум’янин Максим Романов посів третє місце.

У підсумку сумські спортсмени у командному заліку серед дорослих посіли п’яте місце, серед молоді – друге, повідомили в управлінні молоді та спорту Сумської ОДА.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook