Вихованки шосткинської «Барси» виступили на фінальному етапі Чемпіонату України з гандболу

Завершився Чемпіонат країни з гандболу серед дівчат 2007-2008 р. н. Шосткинські гандболістки, з яких була складена збірна Сумщини, боролася за медалі престижних змагань.

Як повідомляє Федерація гандболу України, фінальний день групи за 1-4 місця у Львові приніс дві класні емоційній гандбольні битви.

ЛФКС (Львів) та СДЮСШОР «Карпати» (Ужгород) набрали однакову кількість очок, але за різницею голів в особистих матчах ІІ етапу ЛФКС (Львів) обійшов конкурентів і завоював золоті медалі. У СДЮСШОР «Карпати» – срібло. Бронза у КОСФК (Київська область), який мінімально переміг нашу команду. Рахунок у матчі – 23:22.

Як і всі призери, показала чудову гру і посіла четверта місце збірна Сумської області, складена з гравців КДЮСШ «Барса» (м. Шостка), інформує Федерація гандболу України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.