У Чемпіонаті області з футболу шосткинський «Колос» впевнено переміг глухівський «Велетень»

Вчора, 29 червня, у черговому турі Чемпіонату Сумщини з футболу ФК «Велетень» (Глухів) приймав ФК «Колос» (Шостка).

Матч чомусь відбувся аж в Сумах і це явно пішло не на користь глухівчанам. Формальні господарі зазнали нищівної поразки.

Шосткинці відкрили рахунок під завісу першого тайму. Відзначився Владислав Кирин. В його активі дубль – футболіст забив свій другий м’яч на 77 хвилині. На 90-й переможну крапку поставив капітан шосткинської команди Максим Зенченко.

У підсумку ФК «Колос» переміг 3:0 і перемістився вже на 4 сходинку, маючи гру в запасі. Від третього місця нашу команду відділяють 4 очки.

Цікаво, що лідер чемпіонату «Україна» (Токарі) приймав северинівський «Колос», який йшов другим. У матчі зафіксовано нічию 1:1. А ось ще одна команда з трійки лідерів ФК «Аграрник-Авангард» (Білопілля) перемогла «Сейм» (Кузьки) 4:0 і після цього туру посідає 2 сходинку у турнірній таблиці.