У Шостці відбувся районний турнір з карате “Кубок Самурая”: шосткинці поступились глухівчанам (Оновлено)

У суботу, 23 грудня, у Шостці традиційно під кінець року відбулися змагання на Кубок Шосткинського району з карате WADO – “Кубок Самурая 2023”.  За даними організатора турніру, Шосткинського Karate Club Samurai, за звання кращого каратиста Сіверщини змагалися 100 учасників зі всього Шосткинського району, всі вихованці районного клубу “Самурай”. За результатами змагань І місце посів клуб “Самурай” м. Глухів, ІІ місце – клуб “Самурай” Шостка, ІІІ місце – клуб “Самурай” смт. Свеcа. Команда Шостки виборола 7 золотих, 14 срібних та 18 бронзових медалей. Переможцями серед “Самураїв” Шостки стали: Олег Андрос, Григорій Воінов, Олексій Романченко, Анастасія Власюк, Богдан Радченко, Павло Лях.  З кращих спортсменів Сіверщини буде сформована збірна району для участі у обласних та всеукраїнських змаганнях 2024 року. Дані змагання є першим етапом відбору, повідомляє Шосткинська районна федерація карате WADOKAI  на чолі з Ігором Кучером.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.