Пункти соціальної та правової підтримки для військовослужбовців та їх родин – це місця, де можна не просто отримати довідку чи консультацію — це місця, де слухають, розуміють і допомагають. Ці пункти створені, щоб підтримати родини, які щодня чекають, вірять, борються — поруч із тими, хто на передовій, повідомляють у Сумській ОВА.
Станом на 1 липня 2025 року у територіальних громадах створено 72 пункти соціальної та правової підтримки членів сімей військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації, з них:
- 19 – в ЦНАП;
- 44 – в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення;
- інші у старостинських округах, виконавчих комітетах тощо.
До роботи пунктів залучено 352 фахівців серед яких:
- 46 – юристів:
- 154 – працівників соціальної сфери:
- 33 – психологи:
- 13 – представників громадських організацій:
- 107 – фахівців інших напрямків роботи (органів пенсійного фонду, служби зайнятості тощо).
З 1 грудня 2023 року отримали послуги 21 856 родин, надано 27 448 послуг, у тому числі 1 514 юридичних, 19 390 соціальних, 1 393 психологічних, 5 601 інших.
“За кожною цифрою — турбота, розмова, підтримка в найважчі моменти. Ми не можемо повернути час чи зменшити біль, але можемо бути поруч. І це — найменше, що можемо зробити для тих, хто віддає все заради України. Cуспільна та громадянська безбар’єрність для ветеранів – це коли ти можеш отримати безперешкодно правову та соціальну підтримку”, – ідеться в повідомленні ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.