Від відкритої першості КДЮСШ до Всеукраїнського турніру: спортсмени шосткинської “Барси” успішно виступили на змаганнях різних рівнів

Минулі вихідні видалися надзвичайно плідними для юних спортсменів із Шостки. У суботу, 20 квітня, у кількох містах відбулися змагання різних рівнів – від відкритої першості КДЮСШ до Всеукраїнського турніру.

Зокрема, у місті Новгород-Сіверський відбулась відкрита першість КДЮСШ з легкоатлетичного триборства. Легкоатлети Шосткинської КДЮСШ «Барса» загалом вибороли 13 медалей:

І місця – Валерія КАЗМІРУК, Каміла КОСТЮЧЕНКО, Даніїл БІЛОУС, Маргарита ПАПІЖ;

ІІ місця – Марія ТЕРЕХ, Владислава ШУЛЬЖЕНКО, Матвій ЗАЛОЗНИЙ, Катерина КАЗМІРУК, Поліна ВЕЛИКОКОНЬ, Тимур САМОХІН;

ІІІ місця – Ольга НЕЧУЄВА, Софія ЛАДИНСЬКА, Алєся ЛЯЩЕНКО.

Тренери –  Інна та Олександр Терехи.

У Конотопі пройшов обласний турнір з боротьби греко-римської «Шлях до Олімпу». У змаганнях взяли участь 105 спортсменів із Сум, Бурині, Путивля, Конотопу та Шостки.

Серед вихованців Шосткинської КДЮСШ “Барса” ІІ місця посіли Родіон Шак та Данило Попов. ІІІ місце – Назар Шовкун.

Тренер – Віктор Дегтяренко.

Також  Шостку на турнірі представляли учні спортивного ліцею. Як повідомляє тренер Олександр Якименко, його вихованці Добриня Пікалов та Ярослав Маценко вибороли “бронзові” нагороди.

20 квітня в Сумах понад 200 спорстменів зустрілися на Всеукраїнському турнірі «Кубок Незламних» з дзюдо.

Шосткинці проявили себе і на цих змаганнях. ІІ місця мають Артем Селіваненко, Олексій Зеленський, ІІІ – Назар Вареник, Вероніка Благуш, Софія Радченко.

Тренери Олександр Сулім, Єлизавета Гукова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.